KONST / Litografier / Färglitografi 11435628
nr 1143 5628
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, 1983,8/100, motivet: 48x80
Kondition: slitage
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:25:26
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson